EST ENG RUS
Kuulsaal
Kuulsaal
Kuulsaal
Kuulsaal
Viimsi
Viimsi
Viimsi
Piljardimängijad
Papud

Kuulsaalist

Viimsi Kuulsaalis on mängijate käsutuses 8 bowlingurada, 6 piljardi- ja 1 snuukeri lauda, 1 vene piljardi laud ning uudisena 2 lauatennise lauda, lisaks avatud vaatega lounge-baar, mahutades ühtekokku 200 inimest. Bowlingu- ja piljardisaali muudavad eriliseks õdus interjöör ning päeva ja õhturežiimide valguslahendus, Eesti uusim rajaprogramm ning salaaken mis tehnikaruumi avarusi näitab. Oma köögi näol saame Viimsi Kuulsaalis pakkuda nii rikkalikku suupistete valikut, värskeid salateid kui mõnusaid smuutisid. Samuti on erinevate pidude tarbeks välja pakutud peopaketid, mis peaksid sobima  erinevas eas bowlingusõpradele.  
Rõõmustamiseks on põhjust ka väikelaste vanematel - oleme loonud kõrvale spetsiaalse tegevus- ja ronimisala MUUUV Seiklusmaa kus samal ajal kui lapsevanemad bowlingurajal punkte püüavad, saavad nende väikesed järeltulijad lõbusalt mängida. 
Viimsi Kuulsaal sobib suurepäraselt sünnipäevade pidamiseks, koolidele,lasteaedadele mängupäevade korraldamiseks, firmadele jõulupidude ja muude ürituste pidamiseks - oodatud on kõik seltskonnad !

Kohtumiseni Viimsi Kuulsaalis !  
 
MEIST HINNAD PEOPAKETID GALERII KONTAKT BRONEERIMINE E-POOD TELLI KAASA