EST ENG RUS
smuuti kuulsaal bowling piljard
Perepakett 50
Klassiga bowlingusse
Firmapakett
Noortepakett
Kuulsaal epood
Kuulsaali jõulud 2020

Planeerid jõulupidu?

Just nüüd on käes aeg planeerida firma/perekonna jõulupidu. Meie jõulupeo paketid sobivad nii suurematele, kui ka väiksematele seltskondadele. Valmislahendused sisaldavad lisaks bowlingu- või piljardimängule ka jõulupäraseid suupisteid ja kosutavaid jooke. Hea võimalus aasta lõpus kolleegidega vabas õhkkonnas ennast mõnusalt tunda.
Viimsi Kuulsaal sobib hästi nii sünnipäevade, firmaürituste kui jõulupidude korraldamiseks nii väiksemate kollektiivide kui ka kasvõi 150 inimesega – sel juhul saab rentida kogu avara ruumi.
Erinevate ürituste tarbeks on  võimalik valida peopakettide vahel, mis sisaldavad nii sportlikku meelelahutust kui ka jooke, suupisteid või lausa sooja buffeelaud.

Jõulupidu 10-le 198 €
Jõulupidu 30-le 1299 
 
Paljud ettevõtted peavad meeles töötajate lapsi ning leiavad võimaluse ka nende jõulud erilisemaks muuta. Viimsi Kuulsaali kõrvalruumis on tõeline rõõmuparadiis – Muuuv Viimsi seiklusmaa, mis on täis jooksmis-, hüppamis,- ronimis- ja avastamisvõimalusi. Miks mitte korraldada töötajate jõulupeoga samal ajal ka lastepidu. Nii ei pea lapsevanematest kolleegid muretsema lapsehoidmise pärast ning jõulurõõmu saavad nautida kõik koos. Rohkem infot!
 
Võta meiega ühendust viimsi@kuulsaal.ee või telefonil 6051101
Kuulsaal paneb peo veerema!
MEIST HINNAD PEOPAKETID GALERII KONTAKT BRONEERIMINE E-POOD